Centrum Budowlane BOZ-3 Przemyśl

O firmie

Spółka BOZ-3 jest firmą z wieloletnią tradycją. Działamy na terenie Przemyśla i Podkarpacia, oferując kompleksowe i nowoczesne rozwiązania dla budownictwa oraz wyposażenia wnętrz, propagując najnowsze trendy i nowe technologie. Prowadzimy swoją działalność w oddziale przy ulicy Batorego 5a:

 

Centrum Płytek i Łazienek oferuje glazurę ceramiczną, terakotę, armaturę łazienkową i kuchenną, wiodących producentów z Polski, Włoch, Hiszpanii i Niemiec.
Oferujemy szeroką gamę produktów, które zadowolą każdego klienta. Unikatowe wzornictwo i kolorystyka niektórych płytek sprawia, że nie można przejść obok nich obojętnie. Aby pomóc Państwu w podjęciu decyzji o wyborze i zakupie przygotowaliśmy wiele aranżacji łazienek, zarówno klasycznych jak i oryginalnych. Zostały one przygotowane przez najlepszych architektów z Podkarpacia, którzy mogą również przygotować dla Państwa darmowy projekt łazienki. Wystarczy tylko podać wymiary pomieszczenia i wybrać płytki, a cała reszta zostanie dopasowana tak, by stworzyć estetyczną całość.


  • projekty łazienek gratis.
 

Centrum Budowlane posiada w ofercie szeroką gamę materiałów budowlanych zarówno lokalnych fabryk z regionu, cieszących się zaufaniem klientów jak SOLBET, LEIER, GRUPA SILIKATY, BRUK-BET, STYROBUD jak i tych wiodących w Polsce: XELLA, SCHIEDEL, OŻARÓW, KREISEL, WIENERBERGER i wiele innych.
Znajduje się tu także jeden z największych w Przemyślu salonów stolarki z bogatą ekspozycją. Prezentujemy ponad 150 modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych do mieszkań i domów oraz stolarkę okienną, zarówno drewnianą jak i PCV. W tym zakresie pracujemy z najlepszymi producentami jak: PORTA, POLSKONE, DRE, ERKADO, INTERDOOR, STALPRODUKT, GERDA, CAL, AGMAR i stale poszerzamy swoją ofertę o nowe wzory i nowych producentów.
Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi dużych przedsięwzięć inwestycyjnych jak i budów indywidualnych. Zaopatrujemy firmy wykonawcze, handlowe i odbiorców indywidualnych:

  • towar dostarczamy własnym transportem,
  • posiadamy konkurencyjne ceny,
  • oraz atrakcyjne stałe rabaty,
  • prowadzimy sprzedaż ratalną,
  • dojazd doradcy do klienta,
  • porady architekta gratis,
Sprzedaż prowadzimy w nowoczesnych salonach, w których możecie Państwo znaleźć wiele przykładowych rozwiązań technicznych i oryginalnych aranżacji wnętrz.
Doświadczenie i wiedza naszych pracowników, służących pomocą w doborze właściwych materiałów i szerokim doradztwem technicznym, pozwoli Państwu uniknąć wielu błędów popełnianych przy pierwszej budowie lub remoncie, a w efekcie cieszyć się z korzyści w użytkowaniu i finansowej satysfakcji w zakupach.